Dlaczego ja?

serial paradokumentalny

poniedziałek-czwartek
21:45

Dlaczego ja?

„Dlaczego ja?” to serial paradokumentalny. Opowiada historie, które zdarzają się zwykłym ludziom w niespotykanych sytuacjach życiowych. Mogą one jednak przydarzyć się każdemu z nas. Śledzimy zmagania bohaterów tych dramatycznych opowieści i wraz z nimi szukamy odpowiedzi na pytanie, które nasuwa się nieodparcie: „Dlaczego ja?”. 

 

Pytanie to zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów. 

We wszystkich tych fabularyzowanych opowieściach obserwujemy postawy jednostek i ich otoczenia w trudnych sytuacjach. Widzimy, jak często na zachowania ludzi wpływa presja lokalnych społeczności i zastanawiamy się „co ja zrobiłbym na miejscu tego człowieka, jak ja bym postąpił w podobnej sytuacji?”. „Dlaczego ja?” to uniwersalne historie, które już się komuś przydarzyły i mogą przytrafić się każdemu z nas. Warto przyjrzeć się postawom sfilmowanych bohaterów, by choć teoretycznie przygotować się na to, co może nam przynieść los.

 

Reżyserem nadzorującym tę produkcję telewizyjną jest Okił Khamidow. Serial „Dlaczego ja?” produkuje na zlecenie Telewizji POLSAT firma Tako Media.

OGLĄDAJ

POLSAT 2

UPC

150,111

Multimedia Polska

17

Vectra

107

TOYA

630

Cyfrowy Polsat

6

NC+

10

Netia

24

Promax

53