Malanowski i Partnerzy

serial dokumentalno–fabularny

codziennie
17:30

Malanowski i Partnerzy

„Malanowski i Partnerzy” to serial kryminalny, w którym opowiadane historie inspirowane są autentycznymi wydarzeniami. Tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi najbardziej znanego biura detektywistycznego z Bronisławem Malanowskim na czele.

  

 

Tajemnicze sprawy, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania. Detektywi z biura „Malanowski i Partnerzy” to drużyna zawodowców. By rozwiązać sprawy i przechytrzyć podejrzanych o łamanie prawa, wykorzystają swoją inteligencję, spryt, wysoką sprawność fizyczną, a niejednokrotnie też swój… urok osobisty.   

 

W rolę szefa biura wciela się Bronisław Cieślak, znany z brawurowej roli porucznika Borewicza w serialu „07 zgłoś się”. Towarzyszą mu: Ania Lucińska (aktorka, która studiowała w najsławniejszych szkołach Hollywood i gościła między innymi w serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas), Marek Krupski (absolwent AWF i szkoły oficerskiej, ze stażem pracy w policji kryminalnej) oraz aktorzy Magdalena Rembacz, jako Magda Dębska i Tomasz Mandes - Tomek Orlik. W rolach epizodycznych występują amatorzy.

 

 

Producentem jest Constantin Entertainment.

OGLĄDAJ

POLSAT 2

UPC

150,111

Multimedia Polska

17

Vectra

107

TOYA

630

Cyfrowy Polsat

6

NC+

10

Netia

24

Promax

53