Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Zawsze warto
sobota 18:00
Zawsze wartoNowy serial z Weroniką Rosati, Katarzyną Zielińską i Julią Wieniawą. Niesamowite historie trzech kobiet z różnych światów.
Ślad
poniedziałek-czwartek 23:50
ŚladNowy serial Polsatu w doborowej obsadzie przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.
Sekrety rodziny
poniedziałek-piątek 17:00
Sekrety rodzinyIle jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne?
Drwale i inne opowieści Bieszczadu
poniedziałek-piątek 9:00
Drwale i inne opowieści BieszczaduSerial dokumentalny pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Ludzie niepokorni, wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód.
Malanowski i Partnerzy
poniedziałek-piątek 18:00
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Dlaczego ja?
poniedziałek-czwartek 22:10
Dlaczego ja?Opowieści o osobach żyjących obok nas. Zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi: dlaczego mnie to spotkało?
Zdrady
piątek 22:15
ZdradySerial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę.
W rytmie serca
sobota 17:00
W rytmie sercaRomans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału w tle. Poznaj losy bohaterów na życiowym zakręcie.
Trudne sprawy
poniedziałek-piątek 15:00
Trudne sprawyPoruszające historie, opowieści o zdradach, codziennych kłopotach, tajemnicach naszych bohaterów - ludzi żyjących tuż obok nas.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-czwartek 23:00 i 23:25
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Przyjaciółki
sobota-niedziela 14:00
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Na ratunek 112
poniedziałek-piątek 10:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Gliniarze
poniedziałek-piątek 19:00
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.
© Polsat2 2020