Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Kowalscy kontra Kowalscy
niedziela 19:00
Kowalscy kontra KowalscyKomediowa nowość! Plejada gwiazd, a do tego ogromna dawka dobrego humoru - tak potrzebnego nam w obecnych czasach!
Komisarz Mama
niedziela 18:00
Komisarz MamaObdarzona niezwykłą intuicją komisarz Maria Matejko
po dziesięciu latach przerwy wraca do pracy
w Wydziale Kryminalnym...
Bez skrupułów
 
Bez skrupułówPięcioodcinkowy polityczny thriller w gwiazdorskiej obsadzie
o kulisach pracy policji oraz służb specjalnych.
Bad Boy
 
Bad BoySpecjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odsłania mroczne oblicze świata piłki nożnej w pełnym gwiazd serialu.
Sąsiedzkie porachunki
 
Sąsiedzkie porachunkiSerial obyczajowy z wyraźną linią komediową. Główni bohaterowie to mieszkający po sąsiedzku - Wojtek i Jola.
Mayday
 
MaydayKinowy przebój w ekskluzywnej wersji z plejadą gwiazd, m.in. Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.
Zawsze warto
 
Zawsze wartoNowy serial z Weroniką Rosati, Katarzyną Zielińską i Julią Wieniawą. Niesamowite historie trzech kobiet z różnych światów.
Ślad
poniedziałek-czwartek 23:50
ŚladNowy serial Polsatu w doborowej obsadzie przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.
Sekrety rodziny
poniedziałek-piątek 17:00
Sekrety rodzinyIle jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne?
Drwale i inne opowieści Bieszczadu
poniedziałek-piątek 9:00 i 9:30
Drwale i inne opowieści BieszczaduSerial dokumentalny pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Ludzie niepokorni, wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód.
Malanowski i Partnerzy
poniedziałek-piątek 18:00 i 18:30
Malanowski i PartnerzyPiątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura.
Dlaczego ja?
poniedziałek-czwartek 22:10
Dlaczego ja?Opowieści o osobach żyjących obok nas. Zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi: dlaczego mnie to spotkało?
Zdrady
poniedziałek-czwartek 0:40
ZdradySerial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę.
W rytmie serca
sobota 17:00
W rytmie sercaRomans i medyczne zagadki ze szczyptą kryminału w tle. Poznaj losy bohaterów na życiowym zakręcie.
Trudne sprawy
poniedziałek-piątek 15:00
Trudne sprawyPoruszające historie, opowieści o zdradach, codziennych kłopotach, tajemnicach naszych bohaterów - ludzi żyjących tuż obok nas.
Świat według Kiepskich
poniedziałek-czwartek 23:00 i 23:25
Świat według KiepskichKultowy polski sitcom, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym i wciąż zyskuje nowych fanów.
Przyjaciółki
sobota-niedziela 14:00
PrzyjaciółkiInga, Patrycja, Zuza i Anka zawsze, o każdej porze, znajdą dla siebie czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji.
Na ratunek 112
poniedziałek-piątek 10:00
Na ratunek 112Serial docu-soap prezentujący kulisy nierzadko dramatycznej pracy dyspozytorów z Centrum Pomocy Ratunkowej.
Gliniarze
poniedziałek-piątek 19:00
GliniarzeTrzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne i najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością.